Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE TTK földtudomány milyen...

ELTE TTK földtudomány milyen színvonalú?

Figyelt kérdés
és a konkurens SZTE TTK-ja?

2014. okt. 21. 21:50
 1/2 anonim válasza:
100%
[ELTE] Szerintem elég magas. Az oktatók általánosságban jó előadók, használható segédanyagot és szakirodalmat is adnak. Készségesen válaszolnak a kérdésekre,segítenek ha nem értesz valamit (vagy ha nincsenek ott,segít valamelyik kollégájuk). A tárgyak nem feleslegesek,első évben tényleg alapozás van és nincsenek "alibi tárgyak",amire semmi szükségünk nem lesz. A követelmények korrekten egyetemi szintűek (51%-tól elégséges stb.),de ha eléggé érdekel,simán lehet négyes-ötös a legtöbb tárgy. Fizikán nagyon sokan buknak,de nem teljesíthetetlen (meg ugye mindenhova kell egy szórótárgy). Szerintem az is a színvonalat mutatja,hogy két kritériumtárgyat kell teljesíteni az első évben,különben eltanácsolnak. (Érdekes is lenne ha 120 olyan ember kapna diplomát,akik a gimis matekot és fizikát/kémiát sem vágják). SZTE-ről nincs tapasztalatom,de ha ahhoz laknék közelebb,oda mentem volna (akár koliba is),nem hiszem,hogy sok különbség lenne köztük.
2015. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%
Kösz
2018. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!