Tanár szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy nem vagyok valami jó tanuló.Lusta vagyok,és nem tanulok -próbálok ezen változtatni természetesen.Általános iskolában 3-as,4-es tanuló voltam a nehezebb tantárgyakból.Ebben az évben kezdtem a középiskolát, és hogy majd:" ebben az évben tanulok",de már most érzem a lustaságom...

Most - hogy közelebb lettem a pályaválasztáshoz- gondolkoztam azon,hogy majd megyek egyetemre tanarnak -nagyon szeretem a gyermekeket, és tanítani is szeretném őket.

Ha jobban belehúznék a tanulásba, elérhetném,hogy tanár leszek? kérlek írjatok, és esetleg olyan egyetemeket is linkelnétek,ahol vagy tanítói, vagy töri-rajz szakot lehet elvégezni? Általános iskolás tanár szeretnék lenni.



2014. okt. 23. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
*...hogy tanár legyek?
2014. okt. 23. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pontosan ugyanilyen vagyok, mintha én írtam volna ki ezt a kérdést :) én is tanár akarok lenni, de nem vagyok jó tanuló.

17/f

2014. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
korai még azon gondolkozni, hogy melyik egyetemre mész, rengeteg helyen van tanárképzés. Még bőven időben vagy a rákapcsoláshoz.
2014. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem igazan ez volt a kerdes...leginkabb az, hogy lusta vagyok,es hogy van-e eselyem arra,hogy tanar legyek
2014. okt. 23. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tanár szeretnél lenni, persze. Az ember ahhoz nem lusta, amit szeret.
2014. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tizenegyediktől kell rákapcsolnod, két éved van kiheverni a lustaságodat. Ha alsósokat akarsz tanítani, ha jól tudom, elég egy főiskolát elvégezni, és az nem olyan pokolian nehéz, hogy ne tudnád megcsinálni, még lustán sem. Szóval hajrá


Az amúgy nem baj, ha már most van egy elképzelésed arról, hogy mit akarsz kezdeni magaddal.

2014. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.
2014. okt. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!