Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti gimnáziumba szeretné...

Budapesti gimnáziumba szeretnék menni, de az iskolának nincsen kollégiuma. Mi a teendő? 13/F

Figyelt kérdés
Nekem a Szent László, a Szent István, és az Eötvös a legszimpatikusabb, de úgy tudom egyiknek sincs kollégiuma. Nagykanizsán lakom. Válaszaitokat előre is köszönöm :)

2014. okt. 27. 21:57
 1/4 anonim válasza:
100%
elvileg mehetsz más suli kolijába (pl. vidéki kolis vagyok, de vannak más helyi suliból is) azt meg kell beszélned valami fejessel. kolivezető, vagy aki ezért felel. szüleid tuti tudnak segíteni. csak beilleszkedni lesz rossz
2014. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Asszem az Eötvösnek van, de nem biztos. Az Apáczainak biztos van, az baromi közel van az Eötvöshöz. Szerintem fel kéne őket hívni. Meg a Deák téren is van egy koli, egy osztálytársam odajár, pedig a sulink a XIV. kerületben van (Zugló)
2014. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2014. okt. 28. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak középsulitól független kolik is. Pl. én a Deákban voltam anno, az a XI. kerületben van a Kelenföldi pályaudvarnál (hacsak azóta nem sikerült kitenni őket, mert nagyon dolgoztak rajta).
2014. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!