Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem szóbeli 2014...

Emelt történelem szóbeli 2014 tapasztalatok és segítség?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni a májusiaktól, hogy milyen tételeket húztak a szóbelin és, hogy kb mennyit készültek a szóbelire és azzal milyen eredményt értek el. Hiányzik egy tételem, ami a:27. Habsburg-magyar küzdelmek és együttélés 1526–1711 között nagyon hálás lennék ha valaki át tudná nekem küldeni. Előre is köszönöm a válaszokat
2014. okt. 27. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az ókori részből húztam a spártai államberendezkedést és az életmódjukat )nem emlékszem a konkrét tételcímre).

Összeszedni, kiegészíteni, szerkesztgetni töb hét volt, utána kb. 2 hét alatt tanultam meg. Ha jól emlékszem 60-ból 50 pontot értem el, volt egy súlyosabb hiba, hogy Görögországgal akartam összehasonlítani egy részt de véletlen rómát mondtam és csak akkor jöttem rá mikor visszakérdeztek, ezért vontak le, illetve néhol eléggé ugrálva mondtam.

Amúgy amit keresel tételt májusban volt először és borzalmas szenvedés volt egyáltalán kitalálni, hogy mi kéne bele :) 12 oldal lett ha jól emlékszem. Sanos már nem tudom honnan volt, de elég sok helyről szedtem össze a részeket hozzá. Szoktak kiadni kidolgozott érettségis tételeket, esetleg egy olyanban kéne megnézned, habár ha csak ez hiányzik felesleges a teljes könyv :/

2014. okt. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocskai-szabadsagharc reszletesen.

Eleg szar lett,48 pont pedig az irasbelim jó volt.

2014. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az akkori uralkodókat tudd

(akik Mária Terézia előtt voltak)

2015. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!