Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kéne tanulnia érettségi...

Mit kéne tanulnia érettségi után annak aki imád rajzolni?

Figyelt kérdés
Nem műszaki rajzok, meg ilyesmik... hanem mondjuk tájak, emberek, akármi hasonló. Mit kéne tanulnia, tanfolyam, egyetem, stb?
2014. nov. 1. 02:10
 1/3 anonim válasza:
Grafika, lakberendezés, tervezés, design. Hát ha felvesznek az egyetemre akkor az a legjobb, ha nem akkor OKJ, egyéb képzés és utána egyetem. Sok sikert!
2014. nov. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Melyik egyetemeken lehet ilyeneket tanulni?
2014. nov. 1. 22:31
 3/3 anonim válasza:

Budapesti művészeti egyetemek között a MOME a legjobb,a Képzőművészeti is jó,de nehéz a bejutás mindkettőre.Érdemes előttük külön rajz órákra járni.

Emellett még a kaposvári és az egri egyetemről is hallottam jókat,tehát mindenképp érdemes lenne azokat is megpróbálni :)

2014. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!