Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Település karbantartó tanfolya...

Település karbantartó tanfolyam mit takar?

Figyelt kérdés
Kaptam behívót az önkormányzattól,hogy település karbantartó tanfolyamon indítanának,ha nem vállalom megvonják a segélyt.Sajnos még nem találtam munkát,pedig keresek,csak időszakosat találtam eddig.1 hónapja vagyok segélyen.Gondolom sima közmunka,csak hangzatosan van megfogalmazva,mint minden Orbánék házatáján.Nagyon megköszönném,ha nem politikai vita alakulna ki,meg hogy keressek munkát,mert ezekből nem kérek.légyszíves segítsetek.Köszi!

2014. nov. 4. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
utcaseprés, parkgondozás
2014. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üdv én is település karbantartó vagyok! Nem tudom hova valosi vagy de a település karbantartó lényegében könnyű fizikai munka épületek kül és beltéri karbantartása a tanfolyamot követő 3 évig garantált munkád lesz amit nem bonthatsz fel sajna a fizetés ezt nem mutatja mi a végzettséged! Hangzatos közmunka lesz csak nem az utcát sepred hanem egy olyan szakmát kapsz amivel mehetsz kőműves mellé vagy felvesznek TMK-ba...stb Nem rossz dolog csak szellemileg megerőltető annak aki nem volt extra stréber a suliban mert 3 hónap alatt kell 3 évet megtanulnod! 400 órás!
2014. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!