Mit érdemes így tanulnom?

Figyelt kérdés
Valamit szeretnék még tanulni.van már diplomám: munkaügyi tanácsadó. Szeretnék majd esetleg kormányhivatalban elhelyezkedni, projekt menedzserként vagy valami hasonló.Korábban már volt ilyen állásom. Jelenleg gyeden vagyok és szeretnék tanulni valamit, ami hasznos lehet. Matekból sajna elég gyenge vagyok, bár a munkám során foglalkoztam már pénzüggyel. Nem akarok olyat tanulni, ami semmire sem jó és csak a port fogja a bizonyítvány a polcon. Gondoltam pl. bérügyintézőre. Van valami haszna, mennyire kemény ott a matek, vagy mégis milyen tárgyak vannak benne? Esetleg valakinek van valami más ötlete, mit lenne érdemes tanulni?

2014. nov. 4. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!