Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkönnyebben elvégez...

Melyik a legkönnyebben elvégezhető diplomát adó képzés Magyarországon? Lehetőleg legyen levelező, és kevés vagy egyáltalán ne legyen szóbeli vizsga.

Figyelt kérdés

Kéne nekem egy egy papír, mármint diploma, őszinte leszek, abszolút nem érdekel miről, nem is akarok elhelyezkedni vele, csak a szüleim nyaggatnak, hogy "szerezzek legalább egy háromévesről" valamit. Eddig már kipróbáltam magam műszaki, természettudományos, bölcsész, és társadalomtudományi karon is, legtovább a TTIK-s vonalon haladtam el, ott öt szemesztert húztam le környezettan szakon mikor abbahagytam, a legrövidebb pályafutásom pedig szociológián volt, azt két hónapig bírtam.

Na most mivel elhasználtam egy híján az összes állami félévemet, és még mindig nincs a kezemben semmilyen értékelhető papír, nem mellékesen már elmúltam 26, így elkezdett szorulni a hurok, és most már tényleg kéne valami bóvli szakról egy diploma, még ha semmit nem is ér a munkaerőpiacon, de legalább otthon csönd lenne :-D

Ó és igen, mivel ennyi idősen már nem akarok 18 évesek között bohóckodni lehetőleg levelező lenne jó, és minél kevesebb szóbeli vizsgával -ja igen, jobbára ezeknek hála nem fejeztem be egy Bsc szakot sem, az írásbeli vizsgáim szinte mind meglettek, de szóban gyűlölök megnyilatkozni, így a legtöbb szóbeli vizsgára el sem mentem.

Szóval tud valaki ilyet: bóvli levelezős szak, lehetőleg szóbeli vizsgák nélkül


2014. nov. 6. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj valami szakmát
2016. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De a környezettant miért nem fejezted be?
2016. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy nézz felsőfokú szakképzést
2016. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!