Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel lehet készülni középszintű...

Fel lehet készülni középszintű orosz érettségire 2 év alatt?

Figyelt kérdés
Tanáromnak nem valami magasak az elvárásai, nincs házi, órán sokat témázik/mesél,szóval alig tanulunk valamit.Viszont szeretnék érettségizni oroszból 2 év múlva. Gyakorlatilag egyedül fel lehet készülni rá?

2014. nov. 6. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
miért ütöd magad?
2014. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem simán. :)

Ha gondolod tudok segíteni, milyen szinten vagy most? Írj nyugodtan privátot. :)

2014. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angolt kilencedikben kezdtem (előtte németes voltam), tizedikben érettségiztem belőle, mindenféle intenzív nyelvtanfolyamok nélkül. Ezt mondjuk részben dicsekvésből írtam le. :D Meg persze az angollal könnyebb. De lényeg, hogy ha ráfekszel valamire, két év alatt simán meg tudod csinálni. Még egy emeltet is. Közepet meg még szép hogy.
2014. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!