Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik olyan főiskolai szak,...

Létezik olyan főiskolai szak, ahol beszámítják az angol és az informatika érettségit?

Figyelt kérdés
Előrehozottan megcsináltam az angolt és az infót, és az érettségi pontokat szeretném duplázni két tantárgyból. Attól tartok a 3 kötelezőnem fog ilyen jól sikerülni. Van olyan szak ahol be tudnám számíttatni ezeket, vagy egyiknek mindenképp a 3 kötelezőnek (magyar/matek/töri) kell lennie? felvin sajnos nem találtam rá választ.

2014. nov. 8. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy létezik!

Több informatikai szak is ilyen!!


L19

2014. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem infóra gondoltam, hanem inkább valami általánosabbra. Valami gazdasági. Ilyen kereskedelem, meg ilyesmi kaliber.
2014. nov. 8. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Angol-infoval nem tudsz semmilyen informatikai szakra menni. Alapbol kotelezo a matek.

A gazdasagi szakoknal csak az angolt szamitanak be, az infot tuti nem. Oda matek vagy tori kell melle, de par esetben a matek is kotelezo.

Az agrar szakokra viszont mehetsz ezzel a kettovel.

2014. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!