Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Káldor Miklós Kollégiumról...

Káldor Miklós Kollégiumról vélemény?

Figyelt kérdés
Ide szeretnék járni.Viszont nem ismerem milyen a kollégium. Valaki segítene? Akik oda járnak azoknak mi a véleményük róla? Előre is köszönöm a válaszokat:)
2014. nov. 9. 13:46
 1/1 anonim válasza:

Szia! Gondolom a budapesti II kerületire gondolsz!

Egy éve vagyok ebben a kollégiumban, és eddig szinte csak pozitív véleményeim vannak. A kaja jó, szobák minősége átlag kollégiumoknál jobb, nevelőtanárok többsége jófej :). A környék szép, főleg ha Pestre néző szobát kapsz. Kifogásolni való az a 21:30-as villanyoltás. Ilyenkor lekapcsolják az áramot a konnektorokból is... Plusz még a fürdés, mivel csak 21:30-ig lehet fürödni, és a zuhanyzók elég gagyik (nyomni kell hogy jöjjön a víz). A közösség jó, családias (a 80 fős férőhely miatt). Van tanszoba, ami kezdetben 2 óra, de ez változhat jegyek alapján az értékelési időszakok között, amikről annyit hogy a nevelőtanárod lehív az irodába, és értékeli az 5 hetes tevékenységed (sport, partnerség, jegyek stb) és erre kapsz egy pontszámot (sztem hülyeség). Kimenő az elsősöknek 20:00-ig van, amit meg lehet hosszabbítani 21:30. Én jól jártam, mivel lazább nevelőtanárt kaptam és ő mindenben engedékeny.

Tehát ha ide jelentkeztél, akkor szerintem jó közösségbe kerülsz :)

16/F

2015. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!