Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az álmom egy kávézó nyitása...

Ha az álmom egy kávézó nyitása a jövőben, milyen iskolát/szakot érdemes elvégeznem? 19L

Figyelt kérdés

Felsőoktatásban, lehetőleg fősulin?

Szakmai képzés?

Okj-ra nem feltétlenül szeretnék menni. Fontos lenne ha nappali képzés lenne, mert így kapnám a diákot, családi pótlékot illetve az árvasági ellátást.


Veszprémben találtam egy ilyen érettségire épülő szakmai képzést: [link]


Érdemes lenne megpróbálni? Ill ehhez hasonló képzést Budapesten találok valahol? Mert amiket eddig találtam oda szakmai előképzettség kell, itt viszont elég az érettségi.



2014. nov. 12. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vendéglátóst, de ha nincs végzetséged, az se gond, csak kell, hogy valamelyik cégtársadnak legyen.
2014. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tessék: [link]


mazsolázgass!

de ha a séfbe mész készülj fel rá az emberekre, állítólag gyűjtőhely

2014. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenképp szeretném sajátként felépíteni a helyet, semmi esetre sem szeretnék tapasztalatlanként nekifogni. Mert akkor biztos, hogy mindneki ott fog átverni ahol tud. Ha valamibe belekezdek azt szeretem jól csinálni. Túl sok mindent veszítenék azzal ha csak másokra rábíznám.


Egy saját helyet szeretnék, olyant ami az enyém és nem másoktól függni. :)


Szóval ezért kellene egy olyan képzés, ami átfogóan felkészítene erre.


De köszönöm szépen a választ! :)

2014. nov. 12. 10:59
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm!


Hát, engem nem a középiskolai része érdekel hanem a szakmai képzése. Ami tetszett az iskolában még hogy állítólag jók a külföldi ösztöndíjaik.

De jobb lenne Budapesten hasonlót találni.

2014. nov. 12. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Vendéglátó-ipari főiskolát.
2014. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!