Mi leszek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy minek tanuljak. Fogalmam nincsen.

8. osztályos vagyok, vagy Vácra vagy Esztergomba szeretnék tovább tanulni. [Közel vannak]

Nagyjából 200.000Ft-t szeretnék keresni, gondolom ez mindenkinél szempont*.

Cukrász, Szakács, Tűzoltó, Rendőr fordult meg eddig az eszemben. Semelyiket nem fizetik meg sajnos :/



2014. nov. 18. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyolcadik osztályos vagy, öcsém! Még van egy kis időd eldönteni. Szerintem nézz meg egy cukrász vagy szakács szakközepet, és majd miután felvesznek, az érettségi előtt elmélkedsz még rajta egy kicsit.
2014. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel az a bibi, hogy nem fizetik meg.. de ezt le is írtam már. Terror Elhárítónak elmegyek.. max agyonlőnek, de megfizetik. És sajna nin időm 15-20 napom van
2014. nov. 18. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen az téged, hogy mennyire fizetik meg. Ha jól csinálod, megfizetik, és csá. Kár játszani a felnőttet, tanuld azt, amit tényleg akarsz, sok mindenből meg lehet élni.
2014. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!