Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes lenne ezt...

Szerintetek érdemes lenne ezt az iskolát választanom? Mi a véleményetek erről az iskoláról? Szakmák közül ezek jók lennének? Nem vagyok még ezzel az egésszel elkésve?

Figyelt kérdés

Nos tehát mivel több kérdést tettem fel így külön írom a kérdésekhez kapcsolodó konkrétumokat.

Tehát az első kérdéshez a konkrétum. Van a neten egy olyan iskola mely úgy hírdeti magát hogy 1 illetve 2éves esti gimnáziumi képzés keretein belül érettségit ad az 1éves érettségi az 9 illetve 10.ik osztályt végzetteknek van. A 2éves az 8általános iskolai végzettséggel rendelkezők számára van hírdetve. Maga az iskola Budapesten Kelenföldön van. Azt kvázi nem tudom hogy pénzösszegben kerül e valamibe vagy mennyibe kerül az iskola mivel jövő márciusban lehetne hozzájuk beiratkozni. Nos belinkelem maga a sulinak a honlapját ide [link]

De kvázi lenne egy másik suli ami a Budakalász Gimnázium és annak is a Budapesti Rákoshegyi tagintézménye ahol szintúgy le lehetne érettségizni.

Nos nekem mindenféleképpen az érettséginél az lenne a legfontosabb hogy gyorsan de nem a tanulás rovására megszerezzem az érettségit ennek az lenne az oka mert utána szeretnék komoly szakmát letenni amivel aztán karriert és biztos anyagi hátteret szeretnék felépíteni. Persze pluszban egy nyelv vizsga is a terveim között van.

Érdekelne a véleményetek mind kettő iskoláról vagy akár ha tudtok olyan iskolát akkor ajánlhattok nekem elfogadom a véleményeket hisz abból okul az ember főleg ha ezek a vélemények konkrét őszinte érvek.


De van nekem egy másik kérdésem is ami a szakmákról szól.

Tehát azon gondolkodom hogyha megszerzem az érettségit akkor utána milyen szakmát tegyek le. Jelenleg ami ténylegesen érdekel az a Pénzügy számvitel ügyintéző, Pincér vendéglátó üzletvezető, Reklám és marketing, Banki szakügyintéző, Könyvelő, és ami így még érdekelne az a Rendészet azon belül rendőr, Rendőrtiszt, Bűnügyi nyomozó hivatás ezek amik így érdekelnek. Persze kvázi lehetséges hogy más is felkeltené az érdeklődésemet viszont ilyen szakmáról még nincs tudomásom,ha netán van ilyen ötlet akkor nyugodtan erről is írhattok kérdezhettek is nyugodtan tőlem.

Amúgy pedig 20éves vagyok jelenleg és sajnos a 8általános iskolai végzettségemmel rendelkezem és ez egyrészt a saját hibámból van így,de ezen szeretnék akarok változtatni tanulással.

Tudom sokat írtam így le de azért várom a komoly őszinte válaszokat.


2014. nov. 18. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2016. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem is kezdted el a középiskolát?

Nyolcadik után hova jelentkeztél?

2016. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!