Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neurológiát, neuropszichológiá...

Neurológiát, neuropszichológiát és pszichológiát lehet valahogy tanulni egyszerre? Iskolákban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezek nagyon érdekelnek engem és fogékony is vagyok rájuk, de valahogy valamilyen iskolában nem lehet tanulni ezeket egyszerre? Nem sokára végzek a szakközéppel még 2 évem van hátra. Valahogy meglehetne oldani, vagy csak egyet lehet egyszerre de pluszba magamba tanuljak?


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 21. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Neurológiát orvosin tanulhatsz, de a pszichósoknak is van ilyen tárgyuk, csak persze nem annyira mennek bele a témába, mint egy orvos. Szerintem a későbbiekben klinikai szakirányról tovább lehet erre valahogy szakosodni, vagy nem tudom
2014. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Légyszi először szerezz be egy helyesírási szótárat!
2014. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neurológia és neuropszichológia nem érettségi utáni szakok ahova lehet jelentkezni. Ezek a pszichológus és az orvosi képzés tantárgyai.
2014. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos tévedések vannak itt. Orvosin csak tantárgyként van neurológia, és 2- évben neurobiológia, ami az idegrendszerhez kapcsolódik,, neurológus orvos úgy lehetsz, hogy a 6 év orvosi egyetem után neurológia szakirányt választasz, amit nem egyetemi képzés keretében tanulsz, hanem már az általános orvosi diploma megszerzése utáni szakorvosképzés keretében, ekkor már dolgozol kórházban és szakorvos mellett tanulsz, ő felügyeli a munkádat, 5 év után pedig szakvizsgáznod kell, hogy neurológus szakorvos lehess
2014. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!