Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék tovább tanulni ha...

Hol tudnék tovább tanulni ha biosz fakultációm van?

Figyelt kérdés
Igazázól ez lenne a B terv , mert táncos szeretnéknlenni , de ha nem jön össze milyeen irányba lehet orientálódni? Esetleg valami ami nem áll messze az a tervtől. De bármilyen válasz érdekel.

2014. nov. 23. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a gyógytornászra gondoltam, abban azért van köze a mozgáshoz, mellette táncolhatnál is, abszolút profilba vágna, és biosz emeltet kérnek hozzá.
2014. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tetszik köszi. És a gyógytornászok kórházban dolgoznak , vagy magán úton is? És kiket tornásztat? Öregeket, fizikai fogyatékosokat? A másik kérdésem pedighogy milyen fősuli van erre és hol? Ha tudsz valamelyikre válaszolni, azt megköszönném
2014. nov. 23. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Többféle lehetőség van. Kórházak is alkalmaznak gyógytornászt, de ha gondolod, csinálhatod magánúton is.

Ápolás és betegellátás alapszak egyik szakiránya, nagy általánosságban amelyik egyetemnek van egészségtudományi kara, ott megtalálod (Budapesten, Pécsett, Szegeden, Debrecenben, Miskolcon biztosan van).

Örülök, hogy segíthettem! :) (első válaszoló voltam)

2014. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és igazából többféle ága van. Tehát tornáztathatsz olyanokat, akik például egy baleset után akarnak rehabilitálódni, gyerekeket gerincferdüléssel, stb.
2014. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. nov. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!