Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindenből átlagos- Mit tanulja...

Mindenből átlagos- Mit tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Semmiből nem vagyok kiemelkedő, de mindenből jó vagyok, kivéve a kémia, fizika és bioszt.

Összes érettségim 80% fölé sikerült, német-angol nyelvvizsgám van.

Nem vagyok se reál se humán beállítottságú, szeretem a matekot, jó is voltam belőle, ahogy a magyart is, amiből szintén jó voltam (érettségi eredményen is meglátszik).

Mégse tudom, mit tanuljak.

Elkezdtem tanárképzőt, otthagytam, mivel nem nekem való a tanári pálya, nem szeretném elvégezni és rossz tanár lenni, valamint nem szerettem volna államilag támogatott féléveket pazarolni.

Hogy induljak el? Állandóan olyanokat nézek, hogy mi lehetnék, de persze azt is nézni kell, hogy piacképes legyen, akár külföldi piacképesség is jól jöhet, mert nem köt ide semmi se.


2014. nov. 24. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Informatika felesleges. Illetve nem, ha ipari jellegre mész. Az ilyen webprogramozós és az ilyeneket hagyd.. túlterhelt és csak akkor tudsz elhelyezkedni, ha nagyon nagyon jó vagy és van egy egyedi ötleted amire van igény. Ipari informatika az meg ugyebár gyártási rész jobban el tudsz vele helyezkedni akár autógyárakban akár bármilyen műszaki területen.


A másik amit ajánlani tudok az a Gépészmérnök szak. Jól keresett szakma.


Jog/Gazdasági hülyeségeket hagyd. Nehéz elhelyezkedni benne, jó kapcsolatok kellenek.

2014. nov. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a gépészmérnök keresett. De ha csak átlagos az ember lánya az elég kevés oda,nem? Közép szinten voltam 90% matekbol.
2014. nov. 24. 10:37
 3/4 anonim válasza:
A gazdinfóról mi a véleményetek??
2014. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez érdekes, pont ugyanígy vagyok én is mindenből mint te kérdező, bár nekem még van egy éven a választásig.
2014. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!