Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz, hogy mondjuk Londonban...

Ahhoz, hogy mondjuk Londonban lovasrendőr lehessek, egy "sima" rendőri főiskolát kell elvégeznem, vagy van bármi extra?

Figyelt kérdés
Egy mezei 15 éves kérdezi, aki még semmit nem tud az ilyen dolgokról, nézzétek el neki minden hülyeségét. :)

2014. nov. 24. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudod vannak foglalkozások, amik állampolgársághoz kötöttek.

A rendőr is ilyen, szóval amíg nem vagy angol állampolgár, addig nem lehetsz rendőr kint. Egyébként a rendőri képzést mindig az adott országban kell elvégezni, mert a jogszabályok mindenütt mások.

2014. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok. Ki szeretnék költözni valamelyik angol nyelvű országba. :)


De köszönöm a választ.

2014. nov. 24. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak attól, hogy kiköltözöl nem leszel állampolgár.
2014. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Istenem! Ezt is tudom. De okoskodj csak nyugodtan, nem zavar ám.
2014. nov. 24. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem viszont zavar, mert szemtelen vagy. (pláne ha valóban 15 éves vagy)Akkor minek kérdezed? Nyilván akkor összeraktad, hogy ez lehetetlen, hisz mire állampolgárságot szerzel már rég túlkoros vagy rendőr képzésre. Márpedig a kérdésed úgy szólt, hogy "Londonban lovasrendőr lehessek".

De ne folytasd, nyilván ezt is tudod, csak éppen kérdezgeti van kedve egy unatkozó kisgyereknek.

2014. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szemtelen vagyok, az lehet. Miután kérdeztem valamit - ha MONDJUK Londonban, nem MÁRPEDIG én Londonban -, te pedig okoskodva és lenézően válaszoltál.

Igen, tudok erről mindent, ugyanis akár hiszed akár nem, jóformán Londonban nőttem föl, a szüleim éltek is kint. Sajnos nekem ez már nem adatott meg, de rengeteg ismerősünk és barátunk (befolyásos és nem befolyásos egyaránt) van ott, akik sokat mesélnek.

Azt jelenleg senkitől nem tudtam megkérdezni, mi kell a lovasrendőrséghez, mert ilyen ismerősünk nincs.


De ne aggódj, kaptam egy normális (!) választ levélben, nem kell tovább okoskodnod.

2014. nov. 25. 10:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor sok sikert a londoni rendőr karrierhez, és kívánom neked hogy veled is így beszéljenek majd az emberek. Mivel én tényleg segítő szándékkal írtam, hogy a terveid reális alapokon nyugodjanak, de nyilván túl sokat feltételeztem értelmileg rólad.

45/N

2014. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ne hallgass hallgass a 45/N válaszolóra, nem úgy van az. Nagy-Britanniában a rendőri munka nincs állampolgársághoz kötve, EU-állampolgárként nyugodtan dolgozhatsz ott. Korhoz sem, csak annyiban, hogy ne érd el a nyugdíjkorhatárt. Ha ez az álmod, tanulj angolul, és 18 éves korodban irány London, nehogy itthon tanulj rendőrnek. A rendőri képzések minden országban egyediek nem viheted át az egyikben megszerzett papírt a másikba. De ha ott felvettek, akkor majd szépen beiskoláznak (ami alatt végig fizetést kapsz) és munkát biztosítanak.

Infókat meg itt találsz: [link]

2014. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg Új-Zéland
2014. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudsz lovagolni?
2014. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!