Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretem a matekot és jó is...

Szeretem a matekot és jó is vagyok belőle. Tudtok mondani olyan egyetemi szakot ami matekkal foglalkozik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amint már mondtam,szeretem a matekot és jó is vagyok belőle.Arra lennék kíváncsi hogy pl egy matek doktorival, vagy matek diplomával hol lehet elhelyezkedni,mennyi a fizetés,illetve milyen egyetemen tanuljam,és hány évas a képzés.

#matematika #matek doktorálás #matek szakos diplomával elhelyezkedés
2014. nov. 27. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Eltén vannak matematikusok, annyi éves, mint a többi: 3+2. De attól, hogy a gimis matekot szereted, nem biztos, hogy az egyetemi matematikát is fogod. Annak nézz utána, hogy hogy néz ki az igazi matematika. Én is nagyon jó voltam gimiben matekból, egyetemen meg nagyon száraz lett, csak tételek meg bizonyítások vannak mindenhol, és egyáltalán nem olyan könnyer érthető, látványos, mint gimiben volt. Én közgázt tanulok emelt matekkal, és kiütéseim vannak tőle.
2014. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

alkalmazott közgazdaságtan

ha elvégzed, 1 hónapon belül találsz munkát 300+ nettó kezdőfizuval

2014. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát AK-n pont nincs sok matek. Nekem az az első szakom, a második meg gazdelemzés, de GE-n sokkal keményebb.
2014. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!