Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az alábbi cégek...

Szerintetek az alábbi cégek közül melyikhez a legérdemesebb GÉPÉSZMÉRNÖK gyakornoknak jelentkezni?

Figyelt kérdés
Gyakornokoskodás előtt állok és eddig ezek a cégek vannak a fejemben: Suzuki, Bosch, DENSO, esetleg az Audi. Az ÓE-Bánki Karára járok egyébként és az 5. félévemet csinálom. Nekem ezek közül a Suzuki a legszimpatikusabb, a bejárás-közlekedés miatt is, illetve szeretem a japán kultúrát, ha ez számít. Viszont a Suzukiról hallottam, hogy nem a legjobb hely (egy végzett mérnöktől és egy volt gyakornok havertól) ezek mennyire lehetnek igazak? Köszi előre is!

2014. nov. 29. 10:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy autótechnika szakirányos vagyok.
2014. nov. 29. 10:23
 2/14 A kérdező kommentje:
Illetve, angolul beszélek.
2014. nov. 29. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem beszelsz nemetul, a Bosch es az Audi kiesett, ugyanis akkor szoba sem allnak veled sajnos.
2014. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogyne állnának, van angolos gyakornoki pozíció nem is egy, haveromat is felvették ottmaradásra is, pedig angolos.
2014. nov. 29. 12:24
 5/14 anonim ***** válasza:

A Boschnál elég egy nyelv legalább kommunikációképes tudása, viszont a gyakornoki program kb kihalás alapon működik. Az Audinál viszont kötelező a német nyelv ismerete, úgyhogy ez is kiesett.


Én amondó vagyok, hogy jelentkezz a Suzukihoz. Az, hogy más mit mond, nem teljesen fedi a valóságot, lehet, hogy te sokkal másképp élnéd meg az egészet. Ráadásul tapasztalatot szerzel, az önéletrajzban is jól mutat, nem kötelez senki, hogy végzés után ott is maradj dolgozni.

2014. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Audinál is találtam angolos pozíciót és másik havertól pedig tudom, hogy a Boschoz nagyon is várják az embereket, itt is felesleges kérdezni úgy látom, fa.ágokat beszéltek....
2014. nov. 29. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Jól van akkor, majd írj, ha kaptál náluk állást.

Pussz

2014. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért kérdezed meg, ha fogalmad sincs az egészről. Képzeld el, mind az Audival mind a Bosch-sal kapcsolatban vannak hiteles információim, és elég nagy butaságokat írsz a barátaidra hivatkozva. Álmodozz csak tovább!
2014. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lefogadom te az a német pi..a vagy, akivel egyszer beszéltem. Te ne is szólj hozzá, ökörségeket pofázol, fogod? Mi az, hogy törölteted a hozzászólásomat? Hogy jobb színben tűnj fel a melóhelyeden? Te szerencsétlen! Lefogadom ezt is törölteted te..... Én hiszek az évfolyamtársaimnak, te meg úgy vagy kapcsolatban a cégekkel, hogy kb fingod nincs mit csinál egy mérnök! Ide többet ne írj! Nem vagyok kíváncsi a hülyeségeidre!
2014. nov. 29. 15:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Lefogadhatsz bármit, most is csak feltételezéseket írsz. Káromkodni meg másokat sértegetni "nem illik", ha már egyszer mások segítségét kéred.
2014. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!