Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miben érdemes el helyezkedni,...

Miben érdemes el helyezkedni, biológia-kémia irányultságban? Ami keresett és még jól is fizet?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérem , még van másfél hónapom ki találni,hogy milyen fakultációra menjek. Biológia-kémia tagozatos vagyok, a szívem a biológia felé húz , de ugyan úgy imádom a kémiát is. Hetente többször vagyok a laborba egyéb kísérleti órák miatt. Magamat inkább egy bűnügyi laborban tudnám el képzelni , azonban nem tudom hogy ehhez milyen szakmát kell megszerezni.Orvosiban nem is gondolkozok , nem szeretnék az lenni. Az adott szakmához , amit ajánlotok írnátok , hogy hány emelt érettségi kell és hol tudom tanulni?

Segítségeteket előre is köszönöm! :)



2014. nov. 29. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszerészeket jól megfizetik. :) Emelt szintű biológia és kémia érettségi kell hozzá.


Egy gyógyszerészhallgató.

2014. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bűnügyi labor,akkor biológia szak.DNS mintákat,ujjlenyomatokat elemezhetsz utána,de szerintem ehhez kell mesterképzés is.
2014. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A biológia szakhoz milyen emelt kell ? Elég a biosz?
2014. dec. 7. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá emelt,még biológia érettségi sem kötelező de erősen ajánlott.
2014. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!