Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Segítsen valaki!

Mit csináljak? Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Szóval...tanulással kapcsolatos kérdésem lenne..most 11-be járok egy erős iskolába kerültem be 9-be, nagyon nagy a hajtás...mikor megkezdtem a 9-et nagyon buzgó voltam meg érdekelt is az, amit tanultunk...aztán 9-ik osztály közepén történt velem egy baleset, súlyos égési sérülésekkel szállítottak korházba 6 hétig nem tudtam iskolába járni utánna is még vagy 4 hónapig csak bekötözve, azóta nincs életkedvem...a hegek még most is látszanak, ezért próbálom takargatni, ahogy tudom... teljesen elment a kedvem mindentől, alig beszélek..és a tanulással lassan már arra a szintre jutok hogy tanulok de egyáltalán nem érdekel, hogy tudom, vagy sem.. és nagyon elkezdtek romlani a jegyeim..nem tudom, hogy hogy álljak talpra..szóval, ha valaki el tudna valami tanáccsal látni, hogy tudjam ezen túl tenni magam és hogy tudjak a tanulásra összpontosítani nagyon megköszönném. :) (bocsánat a nyakatekert mondatokért)

2014. nov. 29. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2014. nov. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az első válaszolóval. Hidd el, ez nem jelenti azt, hogy őrült lennél. Egy pszichológus abban tudna segíteni, hogy könnyebben feldolgozd a baleseted, hogy könnyebben visszailleszkedj az iskolába, és ne zavarjanak annyira a hegeid. Nincs abban semmi rossz, ha segítséget kérsz valakitől, akinek ez a dolga :)
2015. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!