Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Bizonytalan vagyok...

Segítség! Bizonytalan vagyok a továbbtanulással kapcsolatban. Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
A földrajz kifejezetten érdekel, de sokan mondják, hogy az után nem kapok majd munkát, büfészak, stb... Nem tudom hogy merjek-e arra menni. Érdekel még a matek, de az emelt szinten nem megy. Ha jól tudom egyetemen pl. Építészeti szakon elvárják az emelt szintet. Infoból van egy közép érettségim , 80% lett. De az sem biztos hogy jól menne egyetemen. Előrehozott érettségin voltam és azóta sokat felejtettem már. Ráadasul programozni sem tudok. Sem integrálni, derriválni... Mindig 4-es 5 ös tanuló voltam. 19F

2014. nov. 30. 12:55
 1/3 horbeni ***** válasza:
mi az ami érdekel és jó vagy benne?
2014. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A földrajzot szeretem már régóta, és jó is vagyok benne. Emelt érettségire készülök . Csupán attó tartok hogy diploma után nehezen tudok vele elhelyezkedni. Egyébként Msc - t csinálnék mindenképp, geoinformatikából vagy terüet és telepüésfejlesztésből.
2014. nov. 30. 13:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert sima alapszak (Bsc) az tényeg nem jó semmire.
2014. nov. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!