Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanuljak tovább? Biológia...

Hol tanuljak tovább? Biológia és matek faktot választottam, de az utóbbiból nem szeretnék emeltet csinálni. Van pár ötletem, de nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb, legjobb, amivel majd el tudnék helyezkedni.

Figyelt kérdés
Amikre eddig gondoltam, az az élelmiszermérnök, biomérnök, képalkotó diagnosztika, és műszaki menedzser. Fizikából nagyon jó vagyok, de a kémia kicsit nehézkesen megy. Infóból is szeretnék középszintű érettségit csinálni, de emelt csak biosz (és angol). A sulinkban nincs semmilyen tanácsadó vagy ilyesmi, ezért gondoltam itt kaphatok pár hasznos választ. Igazából még nem tudom hány pontom lesz vagy ilyesmi, mert nem idén végzek, csak szeretem előre megtervezni, vagy csak körvonalazni a terveimet :)

2014. nov. 30. 13:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!