Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha játék programozást akarok...

Ha játék programozást akarok tanulni dolgozni akkor petrik lajos vagy neumann jános vagy bolyai jános szki legyen?

Figyelt kérdés
Pl ubisoft külföld vagy microsoft
2014. dec. 4. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

tök mindegy milyen szakközépba mész, az egyetem fog számítani.

de amúgy neumann

2014. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Tök irreleváns a szki. De remélem nem azért akarod ezt mert 13-14 éves kisgyerek vagy és tök királyok a játékok. A legtöbb ilyenkor ezt akarja. Én is ismertem ilyet, attól függetlenül, hogy magam is programozónak mentem, de kinőttem ezt a gyerekes dolgot(bár nem is volt), hogy játékokat csináljak.
2014. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már a phpt nagyából tudom
2014. dec. 5. 07:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, melyiknek van tovább tanulásra alkalmas kapcsolata egyetemekkel.
2014. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Phpval játékfejlesztés?
2014. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És mit takar a nagyjából? Mit tudsz megcsinálni?
2014. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy ismeri a PHP-t még simán megtanulhat programozni olyan programozási nyelven, amelyet játékfejlesztésben is hasznosíthat. Egy normális programozónak könnyedén és gyorsan (1-2-3 héten belül) el kell sajátítania egy új, száméra addig "ismeretlen" programozási nyelvet, ha arra igény van. Ha programozó akar lenni, azon belül játékfejlesztő, akkor meg fog tanulni olyan programozási nyelveket, amelyekre szüksége lesz.


Nem kötözködésképp, de megjegyzem: Nem azt írta a tisztelt kérdező, hogy PHP-ban akar játékot fejleszteni, hanem csak úgy-ahogy ismeri a PHP-t.

2014. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen sorrendben: Petrik, Neumann
2015. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!