Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Békéscsabai Vásárhely...

Zzolt kérdése:

Milyen a Békéscsabai Vásárhelyi Pál Szakközépiskola (Vízmű)?

Figyelt kérdés
És milyen a Geológus és a mélyépítő szak melyikkel lehet jobban elhelyezkedni külföldön?Melyik keres jobban?

#külföld #geológus #vízmű #mélyépítő #Vásárhelyi Pál Szakközépiskola
2014. dec. 13. 18:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Én oda készülök magasépítő szakra. Sokakkal beszélgettem és elég megosztó az emberek véleménye úgy általában a suliról, kb két nagy csoportba tudom őket osztani az egyik fele aki nagyon szeretett oda járni nagyon szuper volt és a szakmájában maradt a másik pedig az aki nagyon utálta , vagy ott fejezte be a középiskolai tanulmányait vagy nem és miután onnan elkerült akkor teljesen másfelé orientálódott semmi köze nem volt az "új" választásának az előzőhöz. Ennek ellenére én úgy gondolom h mindenképpen azt fogom elsőként megjelölni . :D Remélem egy picit tudtam segíteni . :)
2014. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen köszi :D
2014. dec. 17. 17:05
 3/3 anonim válasza:
Régebben jó hangulat volt az iskolában, de pár éve mikor eljöttem kezdett hanyatlani. Oktatás színvonala megoszló vannak nagyon jó tanárok és nagyon rosszak... Ha tovább akarsz tanulni akkor jobban jársz egy erős gimnáziummal, mert amit itt tanulsz szakmát kb fél évig sem elég, de elveszi az időt pl a matek elől. Geológus végzettséggel el lehetett helyezkedni régebben, most nem tudom mennyire lehet.
2015. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!