Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ? Vagy másik egyetemi szak...

OKJ? Vagy másik egyetemi szak a jelenlegi mellé/után?

Figyelt kérdés
Most egyetemre járok,nyelvszakra,de szeretnék elvégezni még valamit,hogy jobbak legyenek majd az elhelyezkedési esélyeim,meg úgy érzem,van bennem tehetség,de nem tudom még kibontakoztatni.Tetszik a mostani szakom,de egy kicsit most kevésnek érzem a kibontakozáshoz.Szívesen dolgoznék egy szerkesztőségben vagy könyvkiadónál,mint szerkesztő,lektor vagy műfordító,de még könyvtárban is el tudom képzelni magam.Művészi beállítottságú vagyok,talán kicsit elvont,és legszívesebben valami kreatív dolgot csinálnék,ahol magam alkothatok.Az íráshoz van tehetségem,de nem tudom,mihez elég.Nézegettem már OKJ-kat,tanfolyamokat,de egyiket sem éreztem tökéletesnek.Találtam egy műfordító tanfolyamot,de drága is,és ennek ellenére nem tudom,el lehet-e helyezkedni vele,mert nem ad OKJ bizonyítványt,csak egy papírt a tanfolyam elvégzéséről.Tudtok valamit ajánlani?
2014. dec. 29. 19:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!