Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van hogy gőzöm sincs hogy hova menjek továbbtanulni. Ami érdekel az a kémia, földrajz, informatika, angol, biológia. Tanár nem akarok lenni. Matek, fizika. Azokból nem vagyok valami jó. Mérnöki pályára szeretnék továbbmenni tanulni. De minden véleményt meghallgatok!

2015. jan. 6. 14:56
 1/10 Beno12456 válasza:
25%
Nos ha azt írod hogy nem vagy jó matek fizikából akkor ne is menny mérnöki pályára mivel lényegébe ez a kettő kell ahoz.
2015. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor hova menjek? Mindenképpen szeretnék továbbtanulni.
2015. jan. 6. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész?
2015. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A SZIE MKK szakjait ajánlom:

[link]


A SZIE egy jó egyetem, közel van Budapesthez, kellemes a közösség, jó a hangulat. Magas színvonalú egyetem, nemzetközi elit kutatókar. Sok külföldi diák és oktató van, pezsgő szellemi élet. És nagyon sok olyan mérnöki szak, amihez biológia, földrajz, kémia, informatika kell pl:


Természetvédelmi mérnök,

Vadgazda mérnök,

Környezetmérnök,

Környezetgazdálkodási mérnök,

Agrármérnök,

Kertészmérnök,

Állattenyésztő mérnök,

Növénytermesztő mérnök...


Sokféle MSc, PhD és szakirányú továbbképzési szak kapcsolódi hozzájuk (ökotoxikológus, biotechnológus...)

2015. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, hát pici matek és fizika ezekhez a szakokhoz is kell, de nagyon kevés. A matematika például 1 félév biometriát jelent, ami statisztikai és modellezési módszerek ökológiai alkalmazásait, mintavétel, adatelemzés, számítógépes szimuláció. A fizika más szaktárgyakba rejtve jelenik meg (talajtan, technológiai tárgyak...).
2015. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az agrár szakok szerintem nem nagyon tud érvényesülni. Esetleg valami más? Pl egészségügyi szakok, vagy valami más.
2015. jan. 7. 22:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. jan. 7. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Csecsemőgondozó? Nővérke? Gyógyszerész? rengeteg eü-s szak van. Amúgy egészségügyben tanulok és amikor bekerültem gyűlöltem, de egész jól kezdem megszeretni.
2015. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezen kívül?
2015. jan. 11. 13:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz utána milyen szakok vannak amik érdekelnek...ne várd, hogy az öledbe pottyanjon, mert nem fog.
2015. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!