Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2004-ben érettségiztem, ha...

2004-ben érettségiztem, ha most akarnék újra főiskolára menni, kellene-e újra érettségizni, vagy ezt már eltörölték?

Figyelt kérdés
Jelenleg főiskolai hallgató vagyok.
2010. febr. 5. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van a pontszámod és a követelmények, amik szükségesek az adott helyre, akkor nem kell.
2010. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem értem ha van érettségid, miért kellene megint? ha jobb jegyeket akarsz, akkor lehet újra menni, de azért fizetni kell.
2010. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem, te már százalékosan kaptál bizonyítványt, ugye? akkor nem kell semmit tenned, egyszerűen, add be így a cuccot, ha van olyan tantárgy ami kéne, de neked nincs nah , akkor kell érettségizned.... ha hagyományos van, akkor arra is van eljárás. de azt nem ismerem
2010. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, éppen ezaz, hogy én még nem a százalékos rendszerben érettségiztem, nekem még a régi típusú van, és azóta eltelt 6 év, és én régebben volt valamilyen időkorlát, hogyha eltelt x év, akkor újra kell érettségizni, hogy felvételizhessek. Csak nem tudom, hogy ez még érvényben van-e.

A pontszámom amúgy meglenne, az akkori érettségimmel.

2010. febr. 5. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, benne van a felvételi tájékoztatóban. A felvételi lapon is lehet jelölni, hogy neked még régi érettségid van.
2010. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek!
2010. febr. 5. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, ha megvannak azok a tárgyak amik a felvételid.

Neked a százalékos eredmény:

5 - 100%

4 - 79%

3 - 59%

2 - 39%


Így ki tudod számolni nagyjából.

2010. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :)
2010. febr. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!