Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon ketsegbe vagyok esve!...

Nagyon ketsegbe vagyok esve! Mit lenne erdemes OKJ-n tanulnom?

Figyelt kérdés
Vegzos diak vagyok. Nemsoka le kell adnunk a jelentkezesunket a tovabbtanulasra. Egeszen multhetig en ugy gondoltam, hogy szoneszno leszek de meggondoltam magam, hisz nagyon lutri az egesz es semmi szabadidom nem lenne a csladomra barataimra. Nem tudom mit tanuljak! Ejszakankent annyira szorongok, hogy nem tudok aludni, gorcsosen sirok es nagyon felek, hogy mi lesz velem, most is a siras kerulget folyamatosan a szakmakat nezem.. Fozni jol tudok de nem szeretnek szakacs lenni. Amiben gondolkodtam az a szallodai recepcios, de nagypn ketes dolgokat olvastam. Az egyik azt mondja jol keres, a masik pedig azt, hogy nagyon nem, es, hogy nagyon sokan nem tudnak elhelyezkedni... tenyleg nem tudom mit tegyek ajanljatok valamit legyszives... nagyon koszonom!
2015. jan. 6. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Miben vagy jó ? Matek, magyar esetleg idegen nyelvek vagy informatika, természettudományi tárgyak? és ezeket figyelembe véve keresgélj. Meg mi az ami érdekel ? Így nagyon nehéz segíteni, hogy semmit nem tudunk.
2015. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy mivel abszolut nem gondolkodtam masban mert meg voltam gyozodve, hogy szineszno leszek. A matek nem nagyon megy, az idegen nyelvekre nagyon fogekony vagyok, angolul magabiztosan folyekonyan beszelek es szeretnek megegy nyelvet tanulni. Ez a tantargy megy a legjobban, es meg a human tantargyak is jol mennek.
2015. jan. 6. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!