Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő kell ahhoz, hogy...

Mennyi idő kell ahhoz, hogy kisállatgyógyászattal foglalkozhassak?

Figyelt kérdés

A Szent István Egyetem ÁOTK-ra szeretnék jelentkezni. Az elvileg 11 félév. Utána lehet különböző továbbképzésekre menni, ha jól olvastam. Az a kérdésem, hogy kb. mennyi idő múlva tudok ténylegesen kisállatokkal foglalkozni.

Van még egy olyan problémám is, hogy eléggé elszúrtam a tanulást és a két emelt érettségit nem tudnám jó eredménnyel megcsinalni. Szerintetek jó ötlet, ha idén csak az alap tárgyakból es bioszból érettségiznek és a kémiát csak jövőre próbálnám meg? Eléggé kétségbe vagyok esve már ott tartok hogy meg sem próbálom pedig másfél éve járok fakultációra csak most betegség miatt kiestem a tanulásból. A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jan. 8. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdés második felére tudok válaszolni: a kar legalább fele kezdi meg az egyetemet évekkel az érettségi után. Én ugyan fogorvosira járok, de itt is a legtöbben kihagytunk 1-2 évet, legidősebb csoporttársam 25 évesen kezdte el. Így a válasz igen, jó ötlet, ha most inkább a kötelezőkre fókuszálsz, s egy évvel később megcsinálod a kémiát. Nem kell emiatt kétségbe esni, a legtöbben még jól is jártunk azzal, hogy nem mentünk azonnal egyetemre (dolgoztunk, nyelvvizsgáztunk, világot láttunk akármi), ez csak addig az 1-2 hétig rossz, amíg nyáron hallgatod, hogy kit hova vettek fel, meg milyen volt a gólyatábor, de aztán pont nem ez lesz a lényeg.
2015. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is úgy gondolom, ahogy az előző hozzászóló.....én 3x jelentkeztem mire fölvettek....de bent vagyok és csinálom:)

Ne keseredj el......csináld és menni fog!

2015. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!