Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kölcsey Ferenc Gimnázium (Bp....

Kölcsey Ferenc Gimnázium (Bp. , VI. kerület) angol-német szak milyen?

Figyelt kérdés
Már egy lánytól kérdeztem naaagyon sokat, de nem szeretném őt faggatni mindig, mivel idén érettségizik..Szóval bárki aki tud valamit írhat ide is vagy privátba:D 8 nap van hátra a központi felvételimig segítséééég:D:o

2015. jan. 9. 17:43
 1/2 brunyiella válasza:
A fiam odajár, most nulladikos az angol emelt szintűn, 2. nyelv a német. Ő szereti, jól érzi magát. A z oktatás színvonala nagyon jó, főleg a nyelvé. Az iskolában a lányok vannak többségben. Tavaly ő 72 pontot ért el a felvételin.
2015. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:) Én most elrontottam a felvételimet, elég csúnyán és valószínű, hogy nem is fogok ezzel megbékélni..A félévim most 4,8 lett (matek, töri 4-es)..Az iskola legjobb angolosa vagyok, bár még mindig fejlődnöm kell..Remélem a szóbelin jól tudom megmutatni magam, és remélem, hogy az talán segíthet ha viszek be okleveleket vagy akár érmeket is...( kb. 47 oklevelem gyűlt össze 8 év alatt, és pont ma voltam kerületi énekversenyen, ahol kijutottam a csapatommal a Budapesti fordulóra, és idén még megpróbálunk újra kijutni az országos ének-zenei versenyre, mivel tavaly sikerült..) Ezt is csak azért írom, hogy hátha ez is segíthet, mivel imádom az angol nyelvet, imádok sportolni és énekelni..Remélem vagyok elég szimpatikus számukra:/
2015. jan. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!