Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most mit csináljak? Tudom én...

Most mit csináljak? Tudom én vagyok a hibás de valahogy helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem idèn a gimnáziumot csak átmentem 2 hónap után egy másik osztályba az iskolán belül (szakközép) mert hogy azt akartam tanulni. Beadtuk a kérvényt, behoztam a lemaradást, 5-ös is lettem a tantárgyból viszont nagyon nem érzem jól magam. Hiányzik az osztály a tanárok meg minden. Már 2x be se mentem mert nem jó ebbe az osztályba lenni. A volt osztályfőnökömmel beszétünk telefonon és azt mondta hogy megkérdezi majd az igazgatót, hogy mit lehet tenni mindent megpróbál hogy visszamehessek. Szerintetek mennyi esèlyem van, illetve mit tudnánk mi csinálni? Tudom én voltam hülye és mondták hogy megbánom de önfejű vagyok. Légyszives segítsetek.
2015. jan. 10. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne, az iskola létszáma számít, nem az osztályé. Ha neked ott volt helyed, az a hely most is megvan. Ha az osztályfőnököd támogat, akkor meg aztán pláne. Nem kell neked semmit csinálnod, majd az osztályfőnököd megmondja, mit intézett. És ne magadat vádold, nyilván nem azzal a céllal váltottál, hogy rosszabb legyen, hanem hogy jobb. Sokkal hasznosabb az életben való boldogulásodhoz egy magadtól meghozott, esetleg később helytelennel bizonyuló döntés, mint hagyni, hogy mások irányítsák az életedet.
2015. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen csak az igazgatónőnek mondtam hogy ezt a pályát akarom (bár fősulira mennék) és nem tudom hogy lehet-e ilyet hogy 2 havonta ugrálok az osztályok közt. A volt osztályfőnököm azt mondta ilyen még nem volt a suliba ezért nem tudja
2015. jan. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!