Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1 év alatt meg lehet tanulni...

1 év alatt meg lehet tanulni "szinte a nulláról" bioszt és kémiát emelt szinten?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, nem tanultam tovább, tudtam hogy időre van szükségem ahhoz, hogy tudjam, mit csinálnék szívesen. Jelenleg dolgozom, és mostanában jöttem rá, hogy fogorvos szeretnék lenni. Gimiben tanultam bioszt és kémiát, nem igazán szerettem, sajnos csak most jöttem rá, hogy érdekesek számomra. És annyira hasznosnak érzem ezt a munkát, ezen kívül nagyon szívesen csinálnám. Sikerülhet magántanárral, sok gyakorlással?

2015. jan. 16. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

:))

én is most épp bioszt meg kémiát nulok,teljesen előről.

magántanár nélkül.


feliratkoztam 2 online kurzusra

szabadidőmben ezeken lógok

2015. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na,de szerintem,igen,simán meg lehet tanulni egy év alatt,ha nem lustálkodod el,és tényleg akarod.
2015. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 év alatt?

Simán! :)

De akkor tényleg feküdj rá a dologra.

Sokan feleslegesnek tartják a magántanárt, szerintem viszont hasznos lehet így, hogy nulláról indulsz.

Sok sikert!

2015. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:-)

és egy ilyen plussz érettségit lehet külön időpontban megírni? egyiket novemberbe másikat júniusba? vagy ezt már csak júniusba lehet? csakmert ha mind2t egyidőben csinálom meg, tuti nem fog jól sikerülni..

2015. jan. 16. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor írod meg, amikor csak szeretnéd.
2015. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:-)

Tényleg 26000ftba kerül?

Mert az nem semmi...

2015. jan. 17. 07:51
 7/7 A kérdező kommentje:
ha balkezes vagyok, tényleg felejtős az egész? mert azt olvastam...:/
2015. jan. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!