Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 42 pont magyarral,...

Szerintetek 42 pont magyarral, és 36 pont matekkal + 48 pont a jegyekból meg egy jó fizika szóbelivel felvesznek a Földes Fernec Gimnázium spec, mat-fiz tagozatára :D?

Figyelt kérdés
Most írtam meg egy 3 órája a központit és ahogy nézem a javítókulcsot nem lettek olyan rosszak..

2015. jan. 17. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 36 pontos matekkal nem akarnék specmatos osztályba menni.
2015. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fizikára megyek nem matekra.. Am ha jól tudom tavalyi matek átlag 20 körül van ahhoz képest szerintem nem rossz a 36..
2015. jan. 17. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én anno 48 pontosat írtam és azzal sem voltam megelégedve, de a helyedben a 36 ponttal mennék egy sima gimibe.
2015. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És egy max pontos szóbelivel volna esélyem?
2015. jan. 17. 17:59
 5/7 pera26777 válasza:
szia ne aggodj szerintem felvessznek èn is most irtam ès szerintem az idei felvèteli nehéz volt :)
2015. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

eléggé pesszimisták az előttem válaszolók:D szerintem van esélyed. én is 78 pontos központit írtam, nyelvi előkészítőre jelentkeztem, és most bent vagyok:D én azt remélem jól meggondoltad a fizika tagozatot, elég kemény:D

csak jól szóbelizz és bent vagy:D

2015. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagy az esélyed.

Engem specre vettek fel 30-as matekkal, ne izgulj miatta :)

2015. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!