Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy sikerült a központi,...

Hogy sikerült a központi, nyolcadikosok? Hány pontra tippeltek?

Figyelt kérdés

És hova "vágytok"? Szerintem a matek elég húzós volt, de üsse kő! Már csak reménykedni tudunk :( Amúgy nekem megoldókulcs alapján a matek kb. 23, magyar 46 (ha úgy veszem, hogy a fogalmazás (tényleg,az tetszett?) max. lesz.

Nektek?



2015. jan. 17. 17:55
 1/10 anonim válasza:
Hát nekem nem lett valami jó sőt...én kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium-ba vágyok kommunikáció tagozatra.Matekból az utolsó három feladat egyáltalán nem ment kb.20 pontot számoltam...Magyar az szerintem 30+-os lesz.Szerencsém talán az,hogy félévkor kitűnő vagy jeles leszek(1 négyesem lesz ha lesz is a tanár még nem döntötte el) hetedik évvégén se volt hármasom akkor több volt a négyesem,mint az ötösöm.Még a szóbeli vissza van.Szerinted mennyi esélyem van ? :/
2015. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Nem ismerem a sulit,viszont szerintem (így is, hogy nem ismerem) van esélyed. Én kéttannyelvűbe szeretnék menni, állítólag "válogatósak", de reménykedem, és mostmár készülök a szóbelire. Kíváncsi vagyok azért, hogy a fogalmazásom mennyi lesz... Na mindegy.

Neked egyébként sok sikert! :) Gondold azt,hogy felvesznek, és akkor nagy valószínűséggel fel fognak :))

2015. jan. 17. 18:31
 3/10 A kérdező kommentje:
1ébként nem tudja valaki, hofy ugyebár ha az adott gimi a magyar, matek, töri, nyelv, és egy természetismereti tárgyat kér, attól még a többi jegyet is "vinni" kell? :/ A fentiek közül csak a matelom kétes még, a többi ötös lesz, viszont a föcin kívül a többi reál 4-es. Erről fognak tudni, vagy nem?
2015. jan. 17. 18:38
 4/10 A kérdező kommentje:

*hogy

*matekom

2015. jan. 17. 18:39
 5/10 anonim válasza:

én a károlyiba akarok menni (kispest)

kb. 70en pontos felvételivel meg 47 vitt ponttal van esélyem?

2015. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem 70 felett már szinte mindenkinek mindenhoca van. Lwgalábbia hiába mondják,hogy ilyen erős iskola meg olyan erős, néhány agytröaztöt kivéveinden odajáró diál átlagos... Vannak iamerőaeim,akik oda mentek, ahova én is szeretnék, ebből 1 témyleg tudós,a másik meg olyan, hogy amikor megtudtam, hogy oda jár, úgy éreztem, hogy simán van esélyem. De nem tudom... Egyébként én örülnék a te 70 pontodnak! :) Jó lenne,ha találnának a matekomban valami kis számolást vagy vmit ami ér pontot még :D sok sikert amúgy neked is.
2015. jan. 17. 19:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Hoppá... Kicsit elírtam dolgokat. Amúgy a Károlyit sem ismerem,milyen suli? Szakot is írnátok? Egyébként azt, hogy erős suli azt úgy általánosságban mondtam az erős sulikra. Szóval nem biztps az, hogy az "elit" gimikbe csak 80+-osokat vesznek fel.
2015. jan. 17. 19:20
 8/10 anonim válasza:
Nekem a matek elég rosszul sikerült :/olyan 25pontra tippelek. A magyar az könnyebb volt az olyan 40-45pont lett a megoldókulcs alapján.Amúgy én az egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumba pályázok biosz-kémia szakra. Remélem elég lesz a tudásommert amúgy jeles/kitűnő tanuló vagyok. Ha valaki esetleg szintén idejönnek akkor írhat privátba. :)
2015. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk a lányom írt felvételit a mai nap. Matekból az utolsó két feladatot nem tudta megoldani. A 10. tekintetében nem is csodálkozom, mert nagyon nehéz volt. A a 9-kel boldogulhatott volna ha egy kicsit odafigyel. A többiben egy pontot vesztett, így 36 pontra számíthat. A magyarban, ha a fogalmazást maximumnak vesszük (valszeg azzal nem lesz baj), akkor 45 lehet a javítókulcs alapján. A tanulmányi eredménye alapján maximális pontot visz, bár ezt is figyelembe véve az össz. pontszáma nem olyan rossz, de az a fránya matek 9. feladat a maga 6 pontjával nagyon hiányzik...
2015. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szörnyű volt.. A magyar is nehezebb volt valamivel mint az előző éves felvételik.://
2015. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!