Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizikai állapotom jó, az...

Fizikai állapotom jó, az átlagom 3.5 körüli. Van-e esélyem, hogy felvegyenek rendőrtiszti fősulira ilyen átlaggal?

Figyelt kérdés
Gimibe járok, fiú vok. Rendőrtiszti fősulira szeretnék menni.
2008. aug. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányadikos? Ugyanis szerintem van mit javítani az átlagodon. Az unokatestvérem 4,5ös átlaggal végzett és kevés volt neki. Nem sikerült elsőre.
2008. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az átlag számít. Több ezer jelentkező van évente, leginkább ezért nagyon nehéz bejutni. Könnyebb, ha előtte elvégzel egy 2 éves rendészeti szakközép sulit. Tudomásom szerint ha jó eredménnyel végzel, automatikusan felvételt nyersz a rendőrtisztire.
2008. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt tudom ajánlani amit az előttem szóló tanácsolt!

Most 396 körül volt a ponthatár,szerintem az átlagodon ha tudsz mindenképp javíts.

Mindig van alkalmassági vizsgálat,de ha szereted a sportot,esetleg sportolsz is valamit,vagy szeretsz edzeni,akkor nem lehet gond

viszont tényleg nagy a túljelentkezés..,így talán jobban jársz ha előtte rendészeti szakközépbe mész,aztán elvileg automatikusan átvesznek majd az RTF-re..

legalábbis az egyik távoli ismerősöm így nyert felvételt,szóval neki bejött:)

Sok sikert!és kitartás:)

2008. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
396 volt a legmagasabb ponthatár, de ment volna ez feljebb is, ha nem lenne alkalmassági vizsga, ahol sok embert kiszórnak! azért nézd meg a felvételi tájékoztatóban, mik a felvétel feltételei, mert pl. ha szemüveges vagy, a dioptria is meg van szabva, mennyi lehet... És ott részletesen le vannak írva az alkalmassági követelményei is, mert azért nem árt rá készülni célirányosan! Ha rossz a tantárgyi átlagod, két tárgyból nagyon-nagyon jó érettségit kell írnod, így duplázással még bekerülhetsz! Ha ez esélytelen, akkor viszont az átlagodon kell sokat javítanod.
2008. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átlag nem számít, ha a felvételidet akarod majd duplázni.
2009. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!