Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociológia, nemzetközi...

Szociológia, nemzetközi tanulmányok, társadalmi tanulmányok. Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindegyik sz*r, büfészak, de jelenleg ezek a lehetőségeim. Ha muszáj választani akkor melyiket választanátok, a későbbi elhelyezkedés, fizetés stb. szempontjából?
2010. febr. 8. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nemzetközi gazdaság de leginkább nemzetközi igazgatási, ezek jók. de ha már csak az általad kiírtak, akkor nemzetközi tanulmányok. azzal jársz a legjobban. de baromság arra menni mikor a nemzetközi igazgatásira is kb annyi a pont, csak jóval hasznosabb
2010. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elárulom neked h nemzetközi igazgatásra semmivel sem kevesebb a pont (levelezőn), bár valóban oda szeretnék bejutni. Reméljük, hogy nem nagyon emelik a ponthatárt.
2010. febr. 8. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Senki nem emel ponthatárt, ezt a jelentkezőktől függ.

Akár csökkenhet is.

Szerintem a nemzetközi igazgatási egy nagyon jó szak.

Nem telített mint a jogász, elég szépen lehet keresni, ráadásul külföldre is mehetsz dolgozni. Ami valljuk be nem egy hátrány. Jahh arról nem is beszélve, hogy nemzetközi szakokon a nyelvoktatás is ingyenes. Vagyis gyakorlatilag megtanítanak neked 2 nyelvet...

2010. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem ez volt a kérdés, nemzetközi igazgatáson tavaly magas volt a pont, a spekulációk szerint idén még magasabb lesz, valszeg oda nem vesznek fel, pedig szeretném.

Ezért gondolkodom a fent említett 3 büfészakon.

2010. febr. 10. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:

szociológia

én most végzek és nagyon szeretem és elég sok helyen el lehet vele helyezkedni

2010. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!