Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anyagmérnök vagy élelmiszerm&#...

Anyagmérnök vagy élelmiszermėrnök?

Figyelt kérdés
Biosz ės kémia faktos vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy melyikkel könnyebb az elhelyezkedės, ės mennyi a fizetésük.Az anyagmérnökit a kecskeméti főiskolån duális képzésben gondoltam, az élelmiszermérnökit pedig az SZTE-n

2015. jan. 24. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Élelmiszermérnökről tudok beszélni. Én úgy gondolom, hogy jól választottam, szeretem amit tanulok, lassan végzek is. Biosz és kémia kell, meg fizika is. Állást lehet találni ha nagyon keresel. Kezdőfizuról olyan 120 körül tudok.
2015. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZTE-n vagyok elsőéves élelmiszermérnök hallgató. Sokszor "rám jött az ötperc", fel akartam adni, megkérdőjeleztem, hogy jó helyre jelentkeztem-e, de miután lenyugodtam és nekiültem normálisan tanulni (mindig is egy lusta dög voltam szorgalom terén) rájöttem, hogy nagyon érdekes dolgokat veszünk és mennyi szépség van benne és úgy érzem, kezdem élvezni ezt az egészet.
2015. jan. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, egy anyagmérnök az első válaszoló által megadott számnál azért egy 50 ropival jobban keres még teljesen kezdőként nem túl jó vállalatnál is. Szerintem elhelyezkedni is könnyebb (egy anyagmérnök a vegyészmérnökökkel, anyagtudomány szakirányú gépészekkel kell versenyezzen az amúgy rengeteg ilyen jellegű műszaki állásért, élelmiszerménök ismerőseim BCE-ről sokkal nehezebb helyzetben vannak megfigyelésem szerint, de arra kisebb a rálátásom)
2015. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!