Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van-e értelme 30...

Tatabanya kérdése:

Szerintetek van-e értelme 30 évesen belevágni levelező tanfolyam keretében egy mérnökinformatikus diplomába? 35-6 évesen lesz helyem ebben szférában pályakezdőként?

Figyelt kérdés
Gazdasági informatikus és mechatronikai technikus OKJ képzésekkel rendelkezek, szóval lényegében programozásból előképzettségem nincs. Köszönöm az érdemi válaszokat!
2015. jan. 31. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Programozást nem az egyetemen fogják megtanítani, maximum ad egy alapot amire közben, illetve utána is tudsz építkezni. De, ha te nem teszed magad oda akkor csak lesz egy diplomád amiért keményen megszenvedtél, de nem lesz mögötte érdemi tudás.
2015. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

AZ a baj, hogy 35-36 évesen már eléggé kezdesz "öreg" lenni. Ha lenne mögötte egy jó 10-15 év szakmai tapasztalat az úgy jó és örömmel várnának bárhol, de így kb az első kérdésük lenne, hogy mert eddig mit csinált, hogy csak most pályakezdő.



AMúgy gazd infó okj-n nem tanítanak programozást? lol. Bár nem is tudtam, hogy van ilyen okj.

2015. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az önszorgalom a legfontosabb tudom!


igen, félek én is, hogy "idős" leszek...

2015. jan. 31. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen belevágtam. Meglátjuk mi lesz :D
2015. febr. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem késő. "Mit csinált eddig?" Későn érő típus vagyok.
2016. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!