Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne esélyem bekerülni a...

Lenne esélyem bekerülni a Teleki Blanka gimibe ha 53 pontos központit írtam és az átlagom 3,85? Esetleg az Álmos Vezérbe?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 13:08
1 2
 1/17 Blondie.W válasza:
A Telekibe nem. Én is oda jártam. Elég kemény iskola. Ha nincs meg a négyes átlag ne reménykedj. Engem négy egésszel pont felvettek, de úgy, hogy a szóbelim maximum pontos lett.
2015. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
A budapestibe vagy a székesfehérváriba?
2015. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
budapesti
2015. jan. 31. 13:36
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, a Teleki húzós, de ha még így is behívnának szóbelire, akkor készülj nagyon a max pont miatt.

Az Álmos Vezérbe több esélyt látok.

2015. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A Telekibe biztos nem, a masikba igen
2015. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
miért a telekibe mi a minimum?
2015. febr. 1. 13:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet behivnak mindkettobe de a telekiben ne legyel biztos mertkb 60 ponttal es jo atlaggal szoktak felvenni embereket. Egyebken szerintem egyik sem olyan eros suli
2015. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miert is olyan huzos a Teleki? Ha 60 pont kell a felvetelin az pont hatvan szazalek vagyis annyt kernek h ne bukj meg a felvetelin ami elegge teljesitheto :DDD a negyes atlag is teljesen nevetseges mert az altalanosba nagyon konnyu mecsinalni. Az en sulimba 79 ponttal, kituno bizonyitvannyal vettek fel ugyhogy kerlek ne mondjatok h a teleki olyan magas elvarasokat tamaszt mert megremisztitek szegeny kerdezot ;)) szerintem siman van eselyed bekerulni mindkettobe ha odateszed magad a szobelin! Sok sikert!
2015. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást :D
2015. febr. 2. 18:48
 10/17 anonim ***** válasza:

Amúgy az utolsó válaszolónak azt mondanám, azért kicsit húzós a teleki, mert az átlag hármas, és ide 4,00-4,5 közötti kéne, és ennyi központi, hogy felvegyék. Mert itt az átlag is eléggé számít...

De mondom, mivel nem olyan erős iskola, tényleg nem kizárt :)

2015. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!