Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyenkor ki kell iratkozni az...

Ilyenkor ki kell iratkozni az egyetemről, vagy automatikusan kiraknak?

Figyelt kérdés
Nem jött össze a 10 kreditem. Ilyenkor ki kell iratkozni, vagy nem, mert automatikusan kiraknak?

2015. febr. 2. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2 félév alatt kell 30kredit minimum. És ha jól emlékszem utána is csak költségtérítésesre raknak. De olvasd el a tvsz-t.
2015. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 30 kreditem lett egy félév alatt, akkor ez azt jelenti, hogy akár nem is kell szereznem egyet sem következő félévben? bocsi, hogy ideírok, csak engem is érdekel
2015. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem kell kiiratkozni ha 30 kredited vagy ahhoz közeli mennyiséget vettél fel. 2.nak elméletileg nem lenne kötelező de azért vegyél fel mindent amit tudsz de csak 30 ne hogy legyen olyan tárgyad amit nem tudsz majd teljesíteni. Milyen szakon vagyok én Mechatronikán.
2015. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, én gyógyszerész szakon vagyok
2015. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
29 kreditem lett... (2 félév alatt)
2015. febr. 3. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!