Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre jelentkezzek...

Melyik egyetemre jelentkezzek inkább? EMBERI ERŐFORRÁSOK szak. Szent István Egyetem, Károli vagy a Corvinus?

Figyelt kérdés

Költségtérítés mértékét ismerem, ott nagy különbségek vannak,de azon kívül nem tudom melyik egyetem milyen?

Légyszíves segítsetek!



2015. febr. 3. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát a SZIE egy jó egyetem. A Corvinus nem olyan jó, de speciel ebben jónak mondják. A Károliról nem tudok semmit.
2015. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megleptél a Corvinussal kapcsolatban. :)
2015. febr. 5. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, a Corvinus mint közgazdasági egyetem jóhírű, de mára rengeteg olyasmit is meghirdet hallgatószerzési céllal amit nem kellene, illetve több nagyon gyenge kar is részét képezi a budai oldalon. A HR kapcsán momentán jónak tűnik.

Sajnos a Corvinus egészére jellemző, hogy alig van számottevő tudományos munkásságuk, nincsenek jelentős kutatóik, jelentős tudományos projektjeik. Márpedig egy egyetem ahol nincs élvonalbeli kutatás ott élvonalbeli oktatás sem igen lehet, mert csak azt lehet magas szinten oktatni amit magas szinten művelnek is. Látszólag elegáns egyetemnek azért tűnik a Corvinus, mert sok kiöregedett politikus, képviselő, miniszter, államtitkár, jegybankelnök van az oktatói között, és jelentős kiemelkedő személyiségeket szoktak díszdoktorrá fogadni, amitől úgy tűnik mintha jelentős szakmai kapcsolataik lennének, de sajnos ez csak üres marketing.

2015. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bianochka válasza:
Én Károlis vagyok, és mivel nem olyan rég indult ez a szak itt, ezért próbálják a maximumot kihozni belőle, és szinte az összes tanárulnk Corvinusos és BME-s, szóval szerintem korrekt.
2016. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!