Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jártam már munkaügyi OKJ-s...

Ha jártam már munkaügyi OKJ-s tanfolyamra akkor többre nem mehetek a munkaügyön keresztül?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja, hogy lehet menni, valaki azt, hogy annyit kell otthon lennem ameddig tartott a tanfolyam és utána mehetek, valaki pedig azt, hogy egyeltalán nem mehetek. A munkaügyön sem tudják megmondani.

2015. febr. 4. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy TÁMOP által indított tanfolyamra csak kétszer lehet menni maximum. Ha nem TÁMOP által van indítva, akkor lehet menni többször is.
2015. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
TÁMOP-ra jártam. Ezek szerinte akkor még egyszer mehetek. Ez jó hír, mert nagyon nincs munka. :/
2015. febr. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!