Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanulhatnék tovább?...

Yakarinagyi kérdése:

Minek tanulhatnék tovább? Ilyen adottságokkal milyen szakmát választhatnék? Minek van jövője Magyarországon?

Figyelt kérdés
A következő dolgok érdekelnek: magyar, irodalom, történelem, biológia, földrajz, idegennyelvek, társadalomismeret. Gimnáziumban fogok tanulni, és olyan szakmát keresek, aminek elérését célul kitűzhetném. Ilyenen beállítottsággal mi lehetnék? Kérlek írjatok szakmákat! A válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 5. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látom, hol írsz az adottságaidról. Csak annyit látok, milyen tárgyak voltak érdekesek.
2015. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezekből a tantárgyakból jó is vagy, akkor nagyon sok minden. Humán gondolkodásod van ezek szerint, felsorolni is hosszú lenne. Én például ugyanilyen aggyal a pszichológusi pályát akarom megcélozni.
2015. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az adottságaim: szeretek beszélni és értelmes dolgokat is mondok, vezetői készségek, kreativitás, logikus gondolkodás, természetszeretet. Most hirtelen ennyi jutott eszembe...
2015. febr. 5. 19:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a pszichológiára, mégsem vagyok vele teljesen kibékülve. "Érdekel is, meg nem is" szindróma... Nem tudnám elképzelni magam, hogy mások gondjait hallgatom (tudom, hogy nem csak ebből áll, de nekem ez jut eszembe). Engem konkrét szakmák érdekelnének és hogy ti mit ajánlotok, esetleg ki tanul hasonló gondolkodással.
2015. febr. 5. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Most leszel 9.-es majd? Akkor bőven ráérsz még,elég kettős azért a humán tárgyak meg a természettudomány..nézegesd a bölcsészettudományi kar szakjait
2015. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!