Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még olyan gazdaságtudomány...

Van még olyan gazdaságtudományi képzés, ami államilag támogatott?

Figyelt kérdés
Nem, nincs 460+ pontom, csak 300 körül...
2015. febr. 8. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
300 körül lassan már felsőoktatásba sem kerülhetsz be, nem hogy államira. Nem kell mindenkinek egyetemre járni.
2015. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hová járjon? Valami gagyi okj-ra? Vagy 300ft/óráért robotoljon érettségivel?
2015. febr. 8. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tanuljon szakmát, mert nyilvánvalóan nem üti meg az egyetemhez való szintet...
2015. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mégis milyen szakmát? Ács, kőműves?
2015. febr. 8. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hagy ne én döntsem már el :D
2015. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Igen, ez a szép benne, hogy majdnem minden szaknál van államilag támogatott forma, csak legyen aki eléri a ponthatárt... :D Én is ugyanebben a cipőben járok, mint te, idén jelentkezek én is tovább felsőoktatásba. Szerintem ha olyan 300 körül van, akkor megpróbálkozhatnál FOSZK-os képzéssel, azoknál alacsonyabb a ponthatár :)
2015. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, FOSZK-re jó eséllyel bekerülnék támogatottra is, csak azzal meg ugye az baj, hogy az nem ad diplomát. Tehát nemigen lesz soha sem korrekt fizud. :-S
2015. febr. 8. 22:26
 8/9 anonim válasza:
FOSZK után mehetsz tovább alapképzésre, beszámítanak majd egy csomó kreditet (ha az ugyanolyan nevű alapképzésre mész) és többletpontot is kapsz, mert elvégezted
2015. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted, én is ponthiány miatt nem kerültem be. A korrekt fizetés nem csak a diplomától függ. El vannak tévedve a most pályaválasztás előtt állók. Területenként változó. Elmondok egy apró titkot :D Érettségi +2-3 nyelvismeret is elég jól fizet ;)

Nem csak a diplomások kereshetnek sokat. Nézd csak meg a sok politikust, van olyan akinek 8 általános a végzettsége. Vagy vegyük a NAV elnököt akiről kiderült, hogy még nyelvvizsgája sincs...

De ezt félretéve egy felsőoktatási képzés jó választás lehet, attól hogy nem ad diplomát még az intézmény ahol végezted mégis csak egy egyetem lesz!!! Aztán keresel valami munkát és levelezőn elvégzed a ráépülő alapképzést ha annyira diplomát szeretnél, vagy marad a diákhitel. Több lehetőség sajnos nincs.

2015. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!