Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4 év után emelt szintű érettsé...

4 év után emelt szintű érettségi? (lent)

Figyelt kérdés

Történelemből és biológából szeretnék emelt szintű érettségit tenni. Biológiából annyi hátrányom van, hogy azt csak 2 évig tanultam és sajnos abból nincsen érettségim. Vissza lehet menni a volt középiskolámba, ha érettségizni szeretnék? A középszintű érettségit töriből 4 éve szereztem meg, de nem tudom, hogy úgy visszamehetek-e felkészülni, hogy már nem járok oda. Semmilyen diák nem vagyok, most dolgozom.


Aki tud erről valamit, légyszi segítsen!


Köszi.


2015. febr. 8. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint hogy fakultációs órákra beengednek-e? Hát ezt senki más nem tudhatja, csak az illető tanár. Ha jó emlékeik vannak rólad, akkor esetleg szívességből megengedhetik, de ebben azért ne bízzál olyan nagyon, főleg, ha sokan ülnek ott a fakultációs órán.
2015. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szakközépiskolába jártam, ahol nem volt / nincs fakultáció.

Ez akkor azt jelenti, hogy olyan iskolákba kell jelentkeznem erre, ahol vállalnak felkészítést felkészítő tanfolyam keretében?

2015. febr. 8. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Középiskolák nem vállalják külsősök felkészítését. Vannak ilyen tanfolyamok, a lakóhelyeden kell keresni, de azok már tanév elején elindultak, vagy magántanárt fizetni.
2015. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2015. febr. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!