Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolai eredmények, a...

Kukutyini kérdése:

Középiskolai eredmények, a természettudományi tantárgy kitöltése mező? Hogyan? Tanult de nem előnyös tárgy?

Figyelt kérdés

Kéne nekem egy kis segítség!

Nem világos, a középiskolai eredmények, a természettudományi tantárgy kitöltése mező.

Tehát azt írja a rendszer(e-felvételi), hogy a listán lévőek egyikének vagy kétszer 1 éves tárgynak kell lennie kitöltve, amennyiben az tanult volt.

Tehát fizika, biológia,földrajz, vagy természettudomány..

Én informatikán szeretnék tovább menni. A pontszámítón észre vettem, hogy 4 pont különbség van, ha biológiát és földrajzot jelölök be mint ha informatikát. Ennek nyilván az egyetem előnyrendszere az oka, ám tanultam a rendszer által felsorolt tantárgyakat, az informatika jelölése előnyösebb lenne számomra. Ám a rendszer azt írja, hogy csak abban az esetben írhatok a felsoroltaktól különbözőt, ha azokat nem tanultam.


Valaki tudja, hogyan is megy ez a dolog? Nem kéne ennek egyértelműbbnek lennie?



#továbbtanulás;e-felvételi;felvételi;tantárgyak
2015. febr. 10. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A természettudományos tárgyat KÖTELEZŐ beírnod, különben nem fogadják el a jelentkezésed. Az alaptárgyak kellenek, és egy természettudományos tárgy, nem pedig az informatika, az nem természettudomány.
2015. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a választott érettségi tárgyam a biológia! Akkor nekem nem kell másik természettudományos tárgy,igaz?
2015. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell másik. De ne tévesszétek össze az érettségit a tanulmányi eredménnyel.
2015. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!