Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2006ban kezdtem a főiskolát -...

2006ban kezdtem a főiskolát - Idén újra kezdeném másik szakon. Beszámít, érvényes még az elvégzett félévem?

Figyelt kérdés
1 államilag finaszírozott félévem van (NIK) -, átiratkoztam, van egy sikertelen félévem, passzív félévem, halsztásom van.Mennyi államilag finanszírozott félévem lehet még?

2015. febr. 13. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont az ilyeneket nem értem, ha már 9 év alatt nem tudtál befejezni egy 3,5-4 éves szakot akkor minek kezdenéd újra? Az a baj, hogy minden hülye (ne vedd magadra bár egy kicsit mégis) Egyetemre, Főiskolára akar járni.
2015. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja a gond csak az, hogy a sok hülyének teljesen igaza van, mert diploma nélkül nem érsz semmit és a diplomások körében még mindig nagyságrendekkel kevesebb a munkanélküli, illetve addig diákmunkára is tud járni. Sokan óbégatnak, hogy szakmára menjen a sok hülye, mert nem való mindenki egyetemre, de a fájdalmas igazság az, hogy szakmával nem tudsz semmit kezdeni, főleg, ha azt nézzük, hogy egy rakás szar a mai szakképzések nagy része.


Tehát aki tud nyugodtan menjen egyetemre, bár már ezt a lehetőséget is elveszik az emberektől, mert egyes szakokon már most olyan magasak a ponthatárok, hogy a legtehetségesebbek is inkább külföldre mennek mit sem itthon szopjanak.


[link]

2015. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A halasztás és a passzív félév nem számít bele, tehát elméletileg 2 állami félévet használtál el eddig.
2015. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!