Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány embert vesznek fel a...

Hány embert vesznek fel a rendvédelmis középiskolába? (Egy osztályba) Szóbelin mit kérdezhetnek?

Figyelt kérdés

Kedden megyek elbeszélgetésre/szóbelire. Azt tudom, hogy magamról kell mesélni egy kicsit, (családom, hobbim, mit szeretek csinálni, miért ez az iskola stb., erre már fel vagyok készülve) de azt mondták, hogy kérdezni fognak ilyesmiket: mikor volt a mohácsi csata? Ilyen általános kérdéseket.. De írnátok ilyesmi kérdéseket, hogy még jobban fel tudjak készülni? Most csak a rendvédelmire csak 1 osztályt indítanak:/ Szerintetek így kevesebb jelentkező lesz?:D Meg ez egy katolikus iskola, ezért majd a hhittel kapcsolatos dolgokat is kérdeznek. Pl.: jársz templomba? Hittanra?... De mivel én hittanos vagyok, ezért ez jó pont:D

Előre is köszönöm a segítségeket!:)) Remélem sikerülni fog!:/:)



2015. febr. 14. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol?

Melyik város?

2015. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
AZ átlagod volt?
2015. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!